Fanpage Facebook Kanał YouTube

Aktywne i kreatywne wakacje

Masz pytania? Zadzwoń 607 164 969
501 122 855
Formularz kontaktowy

Historia

Biuro Podróży dla Dzieci i Młodzieży Dream Team zostało założone w 2008 roku przez Łukasza Karlaka, absolwenta Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, Wyższej Szkoły Turystyki i Rekreacji w Warszawie oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku turystyka. Powstało na bazie wielu doświadczeń w indywidualnych wyjazdach turystycznych oraz na wyjazdach z grupami w roli pilota wycieczek, animatora imprez dla dzieci i młodzieży.

Rok 2008 to pierwsza setka uczestników podczas 3 turnusów obozów Dream Team w Sominach. Od tamtej pory wieść o dobrze przygotowanym i realizowanym programie szybko się rozeszła. Zostały uruchomione turnusy w Wielu.

Kolejne sezony letnie i zimowe mimo wzrastającego zainteresowania udziałem w wyjazdach to optymalizacja liczebności grup biorąc pod uwagę intensywność i objętość zajęć. Doskonalenie programu, metodyki, nowe inwestycje, staranny dobór kadry to priorytety Dream Teamu.

Rok 2018 przyniósł zmianę miejsca organizacji letniego wypoczynku. Okazał się strzałem w dziesiątkę, produktem wysoko ocenionym przez uczestników i ich rodziców.

Pierwszy sezon letni w Pieckach to również obchody jubileuszowe 10 lat istnienia Dream Teamu i wspólnych zabaw na wodzie i na lądzie.

Zimową bazę przez minione lata stanowiła Wisła, Jagniątków w Karkonoszach, Bukowina Tatrzańska, zaś od 2018 Murzasichle 🙂

Do dnia dzisiejszego w naszych imprezach letnich i zimowych wzięło udział ponad 4000 uczestników. Badanie poziomu satysfakcji uczestników wskazuje, iż 95,2% ankietowanych ocenia nasz poziom usług turystycznych oraz sportowych dobrze i bardzo dobrze. Obecnie Dream Team do “Drużyna Marzeń” złożona z pedagogów, instruktorów, trenerów, ratowników którzy swoją wiedzę i umiejętności przekazują młodym ludziom w sposób przystępny i ciekawy. Trzon kadry stanowią wysoce wykwalifikowani pasjonaci różnych dyscyplin sportowych, ratownicy, instruktorzy i trenerzy: Sławomir Iwański, Martyna Wytrykowska, Marta Starostecka, Ewelina Ziomek, Anna Pomietlak,  Anna Grzmiączka, Kajetan Tyliński, Tomasz Mieszek,  Szymon Karlak, Rafał Podolak, Rafał Blautenberg, Paweł Aftyka, Robert Redestowicz, Adrian Pyrek, Mikołaj Sobieraj, Bartosz Nawrocki. Jak również nasi wychowankowie, którzy dołączyli z Młodej Kadry, jako wychowawcy: Wiktoria Skibowska, Anna Baran, Grzegorz Cesarczyk, Jakub Makowski. Więcej o kadrze w zakładce Kadra DT 🙂