Fanpage Facebook Kanał YouTube

Aktywne i kreatywne wakacje

Masz pytania? Zadzwoń 607 164 969
501 122 855
Formularz kontaktowy

Misja i wizja

Cieszymy się bardzo i dziękujemy,  że odwiedzasz naszą stronę internetową 🙂

Jeśli tu trafiłeś jesteś u progu prawdziwej przygody a cały świat masz w zasięgu ręki 😉

Polecamy obozy Dream Team na których możesz aktywnie spędzić wolny czas w miejscach o wspaniałych walorach przyrodniczych i specjalistycznych. Nasza propozycja zapewnia bezpieczeństwo i rozrywkę, skierowana jest głównie do dzieci i młodzieży.

MISJA
Misją naszej firmy jest pokazywanie młodym ludziom świata pełnego przygód, nauka aktywnego wypoczynku poprzez zabawę.

Staramy się kształtować ich samodzielność, zaradność, dyscyplinę, koleżeństwo, chęć rozwoju i doskonalenia się, wrażliwość na drugiego człowieka, piękno przyrody oraz wiele innych cech przydatnych w życiu. W swych działaniach zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom dzieci i młodzieży, rozumiemy ich problemy i staramy się je rozwiązywać. Nasze cele realizujemy dzięki współpracy uczestników imprez z wysoce wyspecjalizowaną kadrą instruktorów, trenerów, ratowników, wychowawców. Kadra potrafi stworzyć super atmosferę, zainteresować podopiecznych różną aktywnością ruchową służąc swoją wiedzą i umiejętnościami. W zamian otrzymuje duży pakiet zaufania. Zadowolenie dzieci, a także ich Rodziców jest dla nas największą satysfakcją.

Obozy DREAM TEAM to solidny produkt turystyczny, o powtarzalnej jakości i co do którego można mieć pewność, że nie zawiedzie.

Łukasz Karlak
www.AkademiaWypoczynku.pl
Pomysłodawca i założyciel Akademii Wypoczynku oraz kierownik obozów Dream Team.

Absolwent warszawskich uczelni: Akademii Wychowania Fizycznego, kierunek: Wychowanie Fizyczne; Wyższej Szkoły Turystyki i Rekreacji, kierunek: Obsługa Ruchu Turystycznego, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, kierunek: Zarządzanie i Marketing w Turystyce. Instruktor windsurfingu, pływania, piłki siatkowej, snowboardu, narciarstwa, ratownik WOPR, żeglarz jachtowy, sternik motorowodny, licencjonowany pilot wycieczek, pilot paralotniowy, uczestnik wielu wypraw i ekspedycji. Organizator, kierownik ponad 70 obozów, kolonii i zielonych szkół. Na co dzień pracuje w jednej z warszawskich szkół sportowych jako trener i nauczyciel wychowania fizycznego. W roku 2012 zajął I miejsce w rankingu nauczycieli wychowania fizycznego przeprowadzonego w ramach dzielnicowego współzawodnictwa sportowego szkół gimnazjalnych XLV Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Szczęśliwy ojciec jedenastoletniej Lenki oraz dziewięcioletniego Aleksandra.