Fanpage Facebook Kanał YouTube

Aktywne i kreatywne wakacje

Masz pytania? Zadzwoń 607 164 969
501 122 855
Formularz kontaktowy

Opinie

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów dot. obozów Dream Team.

Panie Łukaszu,

Na Pana ręce (i klawiaturę 😊) składam podziękowania dla całego Zespołu Dream Team za kolejny fantastyczny wyjazd. Jestem nieustannie, od kilku lat, pod wrażeniem Pana profesjonalizmu, pomysłowości i zaangażowania. Powierzając Panu swoje dziecko, mam zawsze pewność, że spędzi czas aktywnie i kreatywnie i mogę mieć tylko nadzieję, że niczego za bardzo nie spsoci. Wiktor już planuje następny zimowy wyjazd i tylko trochę mi szkoda, że miłość do snowboardu zupełnie przyćmiła sympatię do nart 😊.

Pani Agnieszka, mama Wiktora

Przesyłam wyrazy uznania dla Pana Łukasza za organizację obozu Dream Team w Sominach. Moje dziecko dostało płytę ze zdjęciami z obozu i cały czas wspomina wakacje z Dream Team. Klaudia przełamała lęk przed wodą i aktywnie uczestniczyła w zajęciach z windsurfingu oraz żeglarstwa. Ośrodek Kaszubski Bór będący bazą dla obozów odwiedziłam przed obozem Klaudii w majowy weekend. Super infrastruktura ze stadniną koni, piękne położenie między dwoma jeziorami, cudowna okolica oraz wyśmienite jedzenie (szwedzki stół). Polecam te obozy wszystkim znajomym i myślę, że wyślą w przyszłym roku swoje dzieci do Somin.

Pani Zuzanna, mama Klaudii.

Serdeczne podziękowania dla organizatorów i opiekunów obozu Dream Team za profesjonalizm. Mój syn Tomek pierwszy raz w życiu pojechał na kolonię, bardzo się obawiałam tego wyjazdu. Okazało się jednak, że niepotrzebnie. Wrócił uśmiechnięty i zadowolony, pełen wspaniałych wspomnień. Bardzo podoba mi się podejście opiekunów do dzieci, dyscyplina i nauka pracy w zespole, a także brak przyzwolenia na opychanie się chipsami i colą. 😀

Pani Teresa, mama Tomka

Obozik się udał, a kadry w życiu nie miałam lepszej ale niestety co dobre to szybko się kończy…:-( Pozdrawiam was bardzo serdecznie

Małgośka, lat 14

Obozy na Kaszubach to rewelacja! Dużo zajęć, cały dzień w wodzie, w lesie, na korcie. Super obóz dla aktywnych. Polecam

Ewelina, lat 16

Byłam już na 8 obozach ale ten jest najlepszy! W następnym roku też jadę

Marta. Uczestniczka obozu zimowego w Bukowinie Tatrzańskiej.

Obozy Dream Team. Byłem dwukrotnie na zimowym i jeden raz na letnim. Czy pojadę jeszcze? Odpowiedź jest prosta. Oczywiście, że pojadę. Dlaczego?
Pierwszym powodem dla którego chce się wracać na obozy DT to atmosfera jaka tam panuje. Doskonale dobrana kadra, która umie dogadać się z dziećmi i młodzieżą. Stara się na 2 tygodnie zastąpić dzieciom rodziców i zachowywać się, jak ich przyjaciele. Ludzie pomocni w każdej sytuacji, dbający o bezpieczeństwo każdego z uczestników. Oprócz tego plan zajęć zarówno zimą, jak i latem jest doskonale zorganizowany. Nie ma czasu na nudę. Po dłuższym czasie, pod koniec obozu faktycznie brak jest sił na cokolwiek, ale mimo tego z chęcią się uczestniczy w zajęciach i to właśnie dzięki ich dobrej organizacji. Kadra zawsze jest gotowa rozpatrzeć wnioski uczestników o zmianę planu zajęć lub dodania jakiegoś elementu do niego. Jedynym moim zastrzeżeniem do planu w obozie zimowym były zajęcia na hali, niechętnie w nich uczestniczyłem, ale nie da się przecież zrobić tak, by każdemu dopasować na naraz. Najważniejsze jest to, że obozy Dream Team pozwalają nam doskonalić swoje umiejętności i zdobywać nowe. Instruktorzy bardzo szczegółowo omawiają postępy każdego uczestnika i starają się wyeliminować błędy, które popełnia np. w jeździe na nartach, desce czy grze w tenisa.
To jest niewielka część tego, co powoduje, że wracam na obozy z Dream Team’em, a o wszystkich mógłbym się rozpisywać długimi godzinami.

Pozdrawiam całą Kadrę, Kierownika – Łukasza oraz życzę powrotu do zdrowia Marcinowi.

Adrian G. lat 16

Zgadzam się ze wszystkimi wcześniejszymi opiniami,mam pełne zaufanie do kadry w sprawie opieki i bezpieczeństwa, a to jest najważniejsze dla nas rodziców.Nie będę pisać o pobycie na obozie,ponieważ mój syn opisał jak dobrze jest na tych obozach i popieram jego opinię.Panie Łukaszu tworzy pan super obozy dla naszych dzieci,jest za co podziękować,a więc dziękuję serdecznie i pozdrawiam Pana i całą kadrę.

Pani Aldona -mama Adriana.

Dzięki, Dzięki Dzięki za fantastycze wakacje.
Drugi raz wysłałam Karolinę na obóz. Pierwszy z Wami i nie ostatni. Jesteśmy zachwycone. Była na III turnusie w Sominach. Kadra Super zwłaszcza Pan Adrian – za wszystko, P.Tomek (pokonany strach przed wodą) ,P. Daniel (dzieki za pasję gry w tenisa), P.Maciek i P.Magda. Karolina świetnie pływa i super śmiga na desce. Kwalifikacje Kadry do opieki i zajeć z dziećmi na 6+. Nie możemy się doczekać obozu zimowego.

Pani Katarzyna -mama Karoliny.

Witam pięknie Panie Łukaszu,
Na wstępie przekazuję na Pana ręce podziękowania i wyrazy uznania dla Pana i Pana pracowników.
Moja córka była z Panem już 2 razy na zorganizowanym wyjeździe (zima-Bukowina, lato-Sominy) i za każdym razem wróciła zachwycona.
Dzisiaj, kiedy emocje wakacyjnych wyjazdów już opadły, z perspektywy czasu (jak również innych wyjazdów córki) mogę pozwolić sobie na stwierdzenie, że w analizie poziomu organizacji, opieki na dziećmi, kadry wychowawczej organizowane przez Pana wyjazdy są zdecydowanie najlepsze. Porównując sposób “zagospodarowania” czasu dzieci, oferowanego programu oraz nadzoru nad powierzoną gromadą (nierzadko bardzo pomysłowej) młodzieży jesteście Państwo bezkonkurencyjni.

Pani Grażyna -mama Weroniki.

Szanowni Państwo, szanowny Panie Łukaszu
Ofertę Państwa wybrałam szukając pomysłu na wakacje syna w 2009 r. i po złych doświadczeniach z poprzedniej kolonii, gdzie dzieci po prostu bardzo sie nudziły, a młodzi nieodpowiedzialni wychowawcy bardziej zajęci byli sobą niż podopiecznymi. Ponadto warunki pobytu na tamtej kolonii także budziły niepokój, np. syn którego trzeba namawiać do jedzenia, tam jak wspominał po powrocie bywał po prostu głodny! Do tego, mimo że cały pobyt było słonecznie i gorąco, a jezioro z plażą znajdowało się ok. 500 m. od obozowiska, dzieci ani razu nie zostały zabrane i nie miały okazji się wykąpać! Tamta kolonia została mi polecona przez mamę kolegi syna, który spędzał tam już kilka razy wakacje i był jakoby zadowolony. Jak się okazało zadowolenie wynikało z samowoli, jaka panowała wśród dzieci i młodzieży. O samych bardzo nieciekawych warunkach pobytu przekonałam się dopiero, gdy pojechałam odebrać syna.
Planując następne wakacje, chcąc nie chcąc zdana byłam na samodzielne poszukiwania. Przejrzałam wiele stron internetowych, jednak dopiero informacja zamieszczona na stronie Akademii Wypoczynku wydała mi się wyczerpująca, brzmiała obiecująco i profesjonalnie. Oprócz atrakcyjnej, bogatej propozycji zajęć, obejmującej świetne formy spędzania czasu, bardzo spodobało mi się, że zamieszczony został przykładowy plan zajęć na obozie na każdy dzień. Galeria zdjęć zarówno z pobytu dzieci, a również możliwość podejrzenia na zdjęciach warunków, w jakich dzieciaki mieszkają, wzbudziły moje zaufanie, a w każdym razie dały wyobrażenie czego powinniśmy się na miejscu spodziewać. Również oferta cenowa nie odbiegała od innych (podobną cenę zapłaciłam za wyżej opisane nieudane kolonie syna w roku poprzednim). Jeżeli chodzi o formalno-finansową stronę to wszystko funkcjonuje bez zarzutu i świetną sprawą jest możliwość zarezerwowania kwaterunku z kolegami. Ostatecznie bardzo niechętny do wyjazdu syn spędził pierwsze kolonie w 2009 w Sominach. Udało mi sie namówić do wyjazdu także kilku rodziców kolegów syna i w efekcie chłopcy wyjechali wspólnie. Osobiście odwieźliśmy chłopców i wrażenie było naprawdę bardzo fajne. Fantastyczne położenie obozowiska w Sominach, nad pięknie zagospodarowanym jeziorem, w lesie, zakwaterowanie w domkach w naprawdę przyzwoitym standardzie, miła i wzbudzająca zaufanie kadra, wszystko to rokowało, że pobyt będzie udany. I rzeczywiście, syn, pełen miłych wrażeń po powrocie, opowiadał wspólnie z kolegami jak spędzali czas – wypełniony po brzegi. Rozmaitość zajęć i możliwość poznania nowych dziedzin sportu i rekreacji, mniejsze i większe sukcesy bardzo się to wszystko podobało. W tym roku nie było żadnych wątpliwości – zarówno ze strony syna i najbliższych kolegów – dokąd jada na kolonie. Oczywiście do Somin na DreamTeam. Chłopcy wrócili jeszcze bardziej zadowoleni, pełni wrażeń i praktycznie do dzisiaj chętnie opowiadają nowych koleżankach i kolegach, opiekunach i o wakacjach, które kojarzą się im właśnie z DreamTeamem. Nie muszę chyba dodawać, że w przyszłe wakacje planują także w Sominach….
Wszystko to jest ogromną zasługą organizatora – Pana Łukasza Karlaka, za co serdecznie pragnę podziękować. Także za to, że udało się Panu zebrać kapitalnych ludzi, związanych ze sportem i rekreacją, a którzy potrafią nie tylko zapewnić świetną opiekę dla naszych dzieci, ale stają się dla nich także autorytetami. Tak jest szczególnie w przypadku Pana Adriana Adamkiewicza (imię i nazwisko musiałam znaleźć na Waszej stronie, bo chłopcy nazywali go Big Daddy;-), który zdobył ogromną sympatię i uznanie syna, za swoje wszechstronne umiejętności i kapitalne podejście do dzieciaków.
Cóż, może to wszystko brzmi trochę laurkowo, ale rzeczywiście oferta wakacyjna Akademią Wypoczynku w Sominach naprawdę jest świetna i absolutnie godna polecenia tym wszystkim rodziców, którzy pragną, aby ich pociechy spędziły wakacje w pięknym miejscu, poznając nie tylko nowych kolegów, ale i nowe dyscypliny oraz formy spędzania czasu, ucząc się sportowej rywalizacji i to wszystko pod kierunkiem fachowej, sympatycznej kadry. Przykro mi, ale jedyną uwagą jaka mi się nasuwa, to jedynie prośba, a właściwie życzenia dla całej Akademii Wypoczynku i jej Twórcy – trzymajcie tak dalej!

Joanna Chojecka, mama Gustawa

Witam serdecznie Organizatora wspaniałych obozów. Już drugi raz Wojtek uczestniczył w obozie. I syn – Wojtek lat 12, i my rodzice – jesteśmy bardzo zadowoleni. Trzy piękne żółte Dyplomy za zajęcie wysokich miejsc w różnych konkurencjach do tej pory stoją i głoszą chwałę. (świadectwo tak nie było eksponowane 😉
Przekazuję również wyrazy uznania i podziękowania dla Wychowawcy i Trenerów Pani Marty i Pani Marysi, Panów Tomka, Adriana, Szymona i dla Pana Łukasza 🙂

Pani Daria, mama Wojtka

Panie Łukaszu, z tej strony mama Gabrysi Rolskiej, która jest absolutną fanką (i weteranką) wypoczynku z Dream Team. Było zimowisko w Bukowinie (albo w Białce?), były chyba ze trzy obozy letnie organizowane przez Pana firmę. Generalnie jesteśmy baaardzo zadowoleni. Najważniejsze, że Gabryśka jest szczęśliwa, ciągle gada o wychowawcach, poznanych dzieciakach i wspomina każdy wyjazd z pełnym entuzjazmem.

Pani Agnieszka, mama Gabrysi

Dream Team to jest właśnie to,
Twoje dziecko lubi to,
Tutaj spędzasz miło czas,
Nic już nie zasmuci nas,
Paintball, plaża, wszystko w cenie.
Zapamiętaj dobrze nas,
Wspólnie tu spędzony czas.
Kiedy zima już się zbliża,
To jest dzwonek właśnie tak.
Bukowina Ciebie czeka,
Może znowu odwiedź nas?
Snowboard, narty, to co wolisz.
Ćwiczysz z nami cały dzień,
A wieczorem gry, zabawy,
Przygód będzie cały hen,
Lato,lato i po lecie
Wspomnień worek cały masz,
Bo z Dream Team’em pojechałeś
Fajnie tu spędziłeś czas.
Czy w Sominach, czy też w Wielu,
Bez znaczenia to jest to,
Wiele osób tu poznałeś,
I żegluga!To jest to!
Cały rok był pewien wrażeń
Uśmiech miałeś cały czas,
No bo w życiu tak już jest,
Że z Dream Team’em jest the best!

Wiersz jednego z uczestników obozu Dream Team

Autor: Łukasz L.

W te wakacje byłem na  1 i 3 turnusie. Na 3 lepsze towarzystwo no i sporty wodne to jest to, Next time spotykamy się na Paintballowym!

Perszing, lat 14

Siema. Pozdro dla wszystkich z turnusu I w Sominach. W przyszłym roku jadę na paitball!

Maro

W tym roku obóz był wypasiony! Super pogoda, fajni ludzie no i pan Adrian, pani Marta, pan Tomek. Pozdrowienia dla wszystkich z turnusu drugiego w Sominach! Domek 38 rządzi!

Zuźka, lat 15

Chcielibyśmy bardzo podziękować za wspaniały wyjazd do Bukowiny z jakiego wrócił Michał zmęczony ale bardzo zadowolony i szczęśliwy z wyjazdu. Michał już zapowiedział, że z prawdziwą przyjemnością pojedzie latem na obóz z Pana zespołem. Z prawdziwą przyjemnością będziemy szerzyć pozytywne informacje na temat Pana firmy wśród swoich znajomych i polecać Pana biuro jako bezpieczne i w pełni profesjonalne dla dzieci i młodzieży.

Z pozdrowieniami

Marzena i Tomasz M., rodzice Michałka

Olga bardzo ciepło wspomina chwile spędzone na obozie. Atmosfera i kadra była super. Wróciła zadowolona, z postanowieniem powrotu w przyszłym roku.

Iwona K. mama Olgi

Panie Łukaszu,

Bardzo, bardzo dziękujemy za obóz w Sominach. Janek jest zachwycony, pełny dobrych emocji i wrażań. Wczoraj nie zamykała mu się buzia od opowieści, jak super spędził czas. No i chyba połknął nowego bakcyla żeglarsko-windserfingowego :). Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Państwo B.

Team from my dream!

Zetka Z./ źródło: FB Dream Team Łukasz Karlak

Wrażenia dziecka mówią same za siebie ! Napewno wróci!

Pani Karolina M. mama Majki / źródło: FB Dream Team Łukasz Karlak

Dream Team to grono ludzi z pasją !

Pani Agata Z-S. mama Nathana / źródło: FB Dream Team Łukasz Karlak

Obóz był super, już nie mogę się doczekać następnego – na pewno pojadę po raz kolejny! Pozdrawiam całą kadrę.

Mieszko

Na obozie w Sominach było SUPER!

Michał z Koszalina
Oceń: